Jak powinna wyglądać współpraca z serwisem telefonów

Profesjonalne podejście

Podstawą udanej współpracy z serwisem telefonów jest profesjonalne podejście firmy nie tylko do wykonywanej usługi, czyli naprawy telefonu, ale również do klienta. Serwis powinien być nie tylko możliwie jak najszybszy i w pełni skuteczny, ale też uczciwy i oferujące dogodne warunki dla właściciela telefonu. Jak dokładnie powinna przebiegać współpraca z serwisem telefonów?

Pierwszym krokiem jest kontakt z serwisem w celu poinformowania specjalisty o specyfice usterki. – Mówi przedstawiciel serwisu sprzętu marki Apple MacForce z Warszawy. – Klient powinien móc liczyć na bezpłatną diagnozę. Po otrzymaniu sprzętu – czy to przyniesionego osobiście, czy też dostarczonego kurierem, serwis powinien przygotować szczegółową ofertę obejmującą zakres oraz koszt naprawy. Dopiero po akceptacji zaproponowanej wyceny serwis przyjmuje zlecenie i dokonuje naprawy telefonu. Gotowy, działający i dokładnie przetestowany sprzęt można następnie odebrać albo osobiście, albo za pośrednictwem kuriera.

Taki system współpracy z serwisem sprawia, że klient jest na bieżąco informowany o planowanych działaniach i kosztach związanych z naprawą, może zatem liczyć na uczciwe i profesjonalne podejście.

 

Elastyczne usługi

Korzystanie z serwisu telefonów powinno być dla klienta maksymalnie wygodne. Dlatego też istotne znaczenie ma zarówno dogodny dostęp do siedziby firmy, jak również kontakt, czy to telefoniczny, czy za pośrednictwem internetu. Dobry serwis powinien oferować pomoc zdalną, a także usługi w systemie door to door, czyli realizowane poprzez kuriera, który odbierze i dostarczy sprzęt, a to wszystko bez dodatkowych opłat.

Sprzęt zastępczy

Zepsuty telefon to dla jego właściciela poważny problem związany z brakiem możliwości komunikacji czy pracy. Dlatego też profesjonalny serwis telefonówpowinien zaoferować klientowi sprzęt zastępczy na czas naprawy. Wypożyczenie urządzenia powinno być darmowe i zapewniać dostęp do wysokiej jakości sprzętu, który umożliwi normalne funkcjonowanie do czasu odbioru naprawionego telefonu.

 

Komentarze

Komentarze dodane przez użytkowników